drukuj

Galeria Center Park w Rzeszowie otwarta

Center Park - wizualizacja

Tak miała wyglądać galeria Center Park.

Fot. Piotr Wrotny

W poniedziałek zostało otwarte najnowsze centrum handlowe w Rzeszowie - Center Park, ulokowane przy Placu Wolności. Budowa trwała półtora roku.

Center Park otwarto z ponad tygodniowym opóźnieniem. – Wszystko przez kłopoty z urzędnikami – mówią właściciele.

 

Galeria stoi na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kolejowej. Wielkie otwarcie planowano w weekend przed świętami. Na mieście pojawiły się ulotki zapraszające na zakupy, a pod sklepem ustawił się tłum klientów. Otwarcia nie było, bo nadzór budowlany nie wydał zgody na użytkowanie budynku. Z ulotkami pospieszyli się najemcy, którzy do ostatniej chwili liczyli na świąteczny zysk.

 

Ostatecznie bez fajerwerków sklep otwarto w tym tygodniu. – Sto procent powierzchni jest już wynajęte, ale nie wszyscy zdążyli się wprowadzić – mówi Daniel Słuchocki z firmy Star Europa, do której należy galeria.

 

Najbardziej cieszy spożywczy

 

Sklep o największej powierzchni - należący do delikatesów Marmax, zostanie otwarty dopiero 9 stycznia. To na niego najbardziej czekają okoliczni mieszkańcy. - Najbliższy sklep jest w Europie, wydaje się że to blisko, ale robiąc zakupy tutaj na pewno nie spóźnię się na autobus. - mówi stojący na przystanku mężczyzna.

 

W galerii znajdują się już m. in. sklep kosmetyczny sieci Rossman, pizzeria, bank, apteka i kantor.

Zdjęcia

  • Center Park - wizualizacja
  • Center Park
  • Center Park
  • Center Park
  • Wnętrze Center Parku podczas prac wykończeniowych

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać