drukuj

Gdzie warto wybrać się na imprezę w Rzeszowie?

stock

Fot. Edyta Baran

Puby, dyskoteki i inne miejsca imprezowe w Rzeszowie. Które z miejsc uważacie za szczególnie godne polecenia?

Czy w Rzeszowie jest gdzie się pobawić?

Katarzyna Mardoń, mama na urlopie wychowawczym

Jeśli chodzi o puby, to jest w czym wybierać. Trochę gorzej jest z dyskotekami, po 25 roku życia w zasadzie jest tylko klub Chilli. Ale z drugiej strony ilość nie zawsze idzie w parze z jakością, więc nie ma na co narzekać. Byłam w kilku miastach, którym do oferty Rzeszowa daleko, więc cieszmy się tym, co mamy.

 

Anna Motkowicz, maturzystka z VIII LO

Jest bardzo dużo miejsc, w których można fajnie spędzić czas ze znajomymi. I pubów i dyskotek, a w lecie dodatkowo imprez plenerowych. Ja wychodzę praktycznie w każdy weekend i nie narzekam na nudę. Oczywiście dużo zależy też od ludzi, z którymi się wychodzi. Nieważne gdzie, ważne z kim, prawda?

   

Bogdan Filipek, bezrobotny

Szczerze mówiąc ostatnio trochę wypadłem z tego imprezowego trybu życia. Ale patrząc na to, co mamy, oferta jest przeciętna. W zasadzie podczas weekendu w każdym lokalu dzieje się to samo: czwartki są „czarne” lub studenckie, piątki retro, a w sobotę zawsze grają hity radiowe.

Zdjęcia

  • stock
Punkty dystrybucji „Teraz Rzeszów”: Powstańców Warszawy – Hetmańska (skrzyżowanie) Powstańców Warszawy - Podwisłocze Dąbrowskiego więcej »
Teraz Rzeszów
Autor:Teraz Rzeszów

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Alicja Zarębska
Alicja Zarębska czw., 2010-05-13 17:19

Widzę, że każdy boi się podać

@Edyta Baran:

Widzę, że każdy boi się podać jakieś konkrety ;) No ja nie powiem, że w imprezowym świecie jest przeciętnie bo uważam że jest dobrze ! :) wystarczy się zainteresować trochę bardziej działalnością klubu i tym kto gra. Moim zdaniem to jaki gra danego wieczoru DJ świadczy o całej imprezie. Czytam kto dziś gra i wiem czy impreza jest warta wybrania się na nią.. z miejsc chcę polecić nowe , które dopiero się rozkręca o nazwie -Prive loung&club- ale wystrój uważam że jest niesamowity :)) klimatyczne miejsce , z dotychczasowych klasę moim zdaniem pokazywało Revolution (pokazywało, bo ostatnio coś jakby trochę przygasło), Live - bezsprzecznie, no i hm... na tym lista moich ulubionych miejsc się kończy... w Grandzie bywam.. ale nie przepadam ...o i tyle na ten temat ;]

Alicja Z.