drukuj

Mieszkania i domy. Co buduje się teraz w Rzeszowie?

Co buduje się teraz w Rzeszowie?

Fot. Apklan

Nowe bloki i osiedla domków jednorodzinnych, zobacz gdzie co buduje się teraz w Rzeszowie.
Ul. Kwiatkowskiego


Szerbud

Powstało tu nowoczesne, ogrodzone i monitorowane osiedle złożone z dwóch trzykondygnacyjnych bloków, pokrytych dachówką ceramiczną. W każdej klatce jest 8 bezczynszowych mieszkań z balkonami. Wyposażone są w wideodomofony, podgrzewane podłogi w kuchni i łazience. Mieszkania na parterze mają w standardzie elektryczne rolety zewnętrzne i ogródki o pow. 20 mkw. Cena za mkw. ok. 4750 zł. Miejsca postojowe ogólnodostępne (ok. 1,5 miejsca na mieszkanie). W sąsiedztwie są delikatesy.

Ul. Dunikowskiego (Zalesie)


Hartbex

Pod koniec roku zostaną oddane do użytku dwa czteropiętrowe bloki z mieszkaniami o powierzchni od 29 do 94 mkw. Lokale na parterze mają ogródki, te na piętrach balkony. Cena za mkw. to od 4,2 do 4,9 tys. Na osiedlu powstaną 3 place zabaw, boisko, alejki oraz zieleńce. Dostępnych jest ok. 40 bezczynszowych mieszkań.

Ul. Hoffmanowej


Apklan

Nowe mieszkania powstaną w budynku biurowym sąsiadującym z Zelmerem i zaadaptowanym na mieszkalny. Blok będzie miał 4 kondygnacje: na parterze przewidziano punkty handlowe i usługowe, trzy pozostałe piętra zajmą 24 mieszkania o pow. od 28 mkw. do 60 mkw. Wszystkie będą miały balkony o pow. 3 mkw., komórki lokatorskie na półpiętrze i oddzielne opomiarowania na media, włącznie z licznikiem ciepła. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tu pod koniec czerwca. Ceny 4,8 - 5,3 tys. zł za mkw.

Ul. Grabskiego (Drabinianka)


Apklan

Deweloper buduje szósty już kompleks apartamentów i mieszkań w tej dzielnicy. Tuż nad Wisłokiem powstaną 4 budynki z panoramą na zalew i miasto. Mieszkania będą miały od 46,26 do 120 mkw. Wszystkie mają tarasy lub balkony. Liczne przeszklenia gwarantują nowoczesny wygląd i dużą ilość światła. Budynki zostaną oddane do użytku w sierpniu.

Os. Słoneczne (Wilkowyja)


Makdom

Nowe osiedle powstaje we wschodniej części miasta, na stoku pomiędzy ul. Lwowską i ul. Jana Olbrachta. Czteropasmowa ulica Lwowska zapewnia szybki dojazd do centrum, w pobliżu znajduje się również przystanek MPK. Powstanie tu 7 bloków o zróżnicowanej liczbie pięter (od 3 do 8). Pierwszy zostanie oddany w połowie 2013 r. Dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do 62 mkw. mają możliwość indywidualnej aranżacji układu ścianek działowych i instalacji. Każde ma przestronny balkon i piwnicę, a część mieszkań na parterze również dostęp do prywatnych zielonych tarasów. Przy każdym budynku zaplanowano podziemny parking. Z okien roztacza się widok na panoramę miasta i zielone pasmo góry Marii Magdaleny. Cena za mkw. 3,9 - 4,4 tys. zł.

Os. Balistyczna (Staroniwa)


Hegra

Osiedle przy ulicy Balistycznej składać się będzie z 6 nowoczesnych szeregówek z garażem i poddaszem użytkowym. Powierzchnia domów to ok. 126 mkw. z działkami od 2,2 ara do 4,3 arów w segmencie skrajnym. Jest możliwość wyboru standardu wykonania: od stanu surowego otwartego po deweloperski. Domy zostaną oddane do użytku jesienią. Ceny od 289 do 389 tys. zł.

Os. Zawiszy


Developres

Pod koniec roku deweloper planuje oddać do użytku dwa kolejne bloki na położonym w okolicy ul. Przemysłowej osiedlu Zawiszy. Do wyboru jest blisko 200 mieszkań: od 29-metrowych kawalerek po 5-pokojowe apartamenty o powierzchni ponad 100 mkw. Poza ogólnodostępnymi miejscami postojowymi jest możliwość wykupienia go (cena od 25,8 tys. zł) w garażu podziemnym z windą. Do końca marca trwa też promocja na wykup mieszkań. 69 mkw. z miejscem postojowym w garażu podziemnym kosztuje 299 tys. zł.

Ul. Strażacka (Drabinianka)


AM Deweloper

W grudniu zostaną oddane do użytku kolejne bloki przy ul. Strażackiej. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój oraz szybki dojazd do miasta. Dostępnych jest tu 21 mieszkań w bloku dwuklatkowym, trzykondygnacyjnym. Do wyboru są mieszkania jedno- i dwupoziomowe z balkonami o pow. od 40 do 82 mkw. Cena za mkw. 4,2 - 4,4 tys. zł.

Os. Cukiernicza (Staroniwa)

Na osiedlu powstało 11 niewielkich bloków w zabudowie szeregowej. Każdy lokal jest dwustronny, ma balkon oraz ogrzewanie podłogowe w holu i łazience. W jednej klatce znajdują się tylko dwa niezależne, bezczynszowe mieszkania o pow. 106 i 116 mkw. Ogrzewanie piecem gazowym z zamkniętą komorą spalania. Cena 3,3 tys. zł. za mkw.


AM Deweloper 

Zdjęcia

  • Co buduje się teraz w Rzeszowie?
Punkty dystrybucji „Teraz Rzeszów”: Powstańców Warszawy – Hetmańska (skrzyżowanie) Powstańców Warszawy - Podwisłocze Dąbrowskiego więcej »
Teraz Rzeszów
Autor:Teraz Rzeszów

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać