drukuj

Tańsze bilety w MKS

Tańsze bilety w MKS

Fot. K.Kapica

Pasażerowie MKS korzystający z połączeń między Rzeszowem a sąsiednimi gminami mogą korzystać z nowego tańszego biletu sieciowego.
Właściciel sieciówki w MKS może bez ograniczeń korzystać ze wszystkich połączeń przewoźnika. Ponieważ jego autobusy nie mogą zatrzymywać się na wszystkich przystankach w mieście, pasażerowie musieli przesiadać się do MPK i płacić za drugi przejazd. Teraz pasażer, który dojeżdża codziennie do pracy dostanie w MKS 78 zł zniżki, czyli równowartości miesięcznego biletu trasowanego w MPK. W ten sposób za 151 zł, czyli za tyle, ile w MKS-ie kosztuje sieciówka, kupi dwa bilety i dojedzie bez dodatkowych kosztów na miejsce. Ulga na nowy bilet będzie naliczana przy zakupie biletu sieciowego MKS, po okazaniu zakupionego biletu miesięcznego imiennego trasowanego w MPK. Pasażer musi także złożyć oświadczenie, że w razie kontroli okaże oba bilety – MPK i MKS. Nowy bilet można kupić w kasie dworca autobusowego w Rzeszowie.

Zdjęcia

  • Tańsze bilety w MKS
Punkty dystrybucji „Teraz Rzeszów”: Powstańców Warszawy – Hetmańska (skrzyżowanie) Powstańców Warszawy - Podwisłocze Dąbrowskiego więcej »
Teraz Rzeszów
Autor:Teraz Rzeszów

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać